Shitet Apartament i rinovuar 100% ne kat te dyte!

Numri i njoftimit: 71211 | Postuar në: 13.03.2018, 10:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 38.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament ne Korce, ne zonen e Xhamise se Re, ne katin e dyte.

Apartamenti eshte i rinovuar 100%. Siperfaqja eshte 68 m2. Perbehet nga nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dhome gjumi, banje, ballkon, depo dhe korridor.

Kushtet qe ofrohen jane: dere e blinduar, dritare dhe ballkon prej duralumini, banak kuzhine i ri, banje dhe cdo dhome i apartamentit i rinovuar.

Cmimi eshte 38. 000. 000 Lek te vjetra.

Per me teper informacione, kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0683218810

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Bujari