Shitet apartament + dyqan sp totale 77m2

Numri i njoftimit: 71203 | Postuar në: 30.10.2018, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 77

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 0

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur apartament+ dyqan sip totale 77 m2 Adresa: Sheshi balshaj.Shkoder


Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)