MAGAZINE NE DURRES , OKAZION !!!

Numri i njoftimit: 71145 | Postuar në: 26.02.2020, 18:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 400

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet , kati i 1 , perdhe :
Magazine me sip. 400 m2 dhe Magazine me sip. 230 m2 te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe ambiente per zyra me sip 20-120 m2. Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516 .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni