MAGAZINE NE DURRES

Numri i njoftimit: 71144 | Postuar në: 29.11.2022, 19:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET ose Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Rr. Asti Gogoli, Shkozet ,
Kati i 1 , perdhe : Magazine me sip. 400 m2 , Magazine me sip. 145 m2 , Magazine me sip. 120 m2 , Magazine me sip. 90 m2
Kati i 2 : Magazine me sip. 400 – 800 m2 te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe ambiente per zyra me sip 20-120 m2 . Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni