Shiten 6 ngeohese lokali

Numri i njoftimit: 70120 | Postuar në: 23.02.2018, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 6 ngrohese rrumbullake dhe nje katrore profesionale

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Donatela