Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

Numri i njoftimit: 70066 | Postuar në: 10.02.2018, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 900

Çmimi: 900 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një kapanon + tokë + zyra me sipërfaqe 900 m² dhe me adresë: 1 km pa mbërritur tek ''Ura e Mesit".

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I: ambienti nuk ka ndarje me mure por ka disa kolona.
- Kati II: ambienti nuk ka ndarje.
- Kati III: ka 3 zyra.
- Tokë përpara kapanonit me sipërfaqe 500 m².
- Tokë prapa kapanonit me sipërfaqe 2000 m².

✔Cilësitë e ambientit:
- Kapanoni ndodhet vetëm 7 km larg qendrës së qytetit.
- Ofron lehtësi për hyrjen dhe daljen e trailerave.
- Krijon mundësi për ndarje të hapësirës së kapanonit si në katin e parë, edhe në katin e dytë, sipas llojit të biznesit që do të zhvillohet.
- Zyrat janë të shtruara me pllaka dhe dritaret janë të pajisura me grila të jashtme.
- Kapanoni është ndërtuar vitet e fundit.

SHËNIM: KAPANONI MUND TË LËSHOHET ME QIRA EDHE I NDARË.

🏷ÇMIMI: 900 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate