Kapanon/maganizë në shitje

Numri i njoftimit: 70031 | Postuar në: 01.02.2018, 13:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1109

Çmimi: 790.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit.
Prona ndodhet në rrugën “Inxhinier Gjovalin Gjadri”, ngjitur me Meat Master.

✅Ka një sipërfaqe toke 2206 m² dhe sipërfaqe ndërtimi prej 1109 m² të ndarë në një ndërtesë dy-katëshe prej 891 m², një ndërtesë tri-kateshe 190 m², një shtesë një-katëshe prej 28 m² dhe 1097 m² oborr.

✔Cilësi të pronës:
- Ndërtesa dy-katëshe ka një sipërfaqe totale prej 1782 m² për të dyja katet, është e përbërë nga një magazinë për çdo kat që e bën të përshtatshme për çdo lloj përdorimi. Gjithashtu ka një ashensor për ngritjen e objekteve të rënda.
- Ndërtesa tre-katëshe ka një sipërfaqe totale prej 570 m² për të tre katet, është e banueshme dhe ndahet në 11 dhoma të
kompletuara me të gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo në çdo dhomë), kuzhinë dhe dhomë ngrënieje.
- Gjithashtu godina gëzon dhe një oborr të bollshëm prej 1097 m² që është i shfrytëzueshëm për parkimin e makinave, kamionave etj.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 790'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate