Shitet karroce Per femije Prenatal ne gjendje perfekte

Numri i njoftimit: 70023 | Postuar në: 30.01.2018, 10:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet karroce Per femije Prenatal ne gjendje perfekte pak e perdoruar 90000 leke te vjetra ka dhe mbulese kundra shiut

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ervin