shiten produkte te Brandit mbarboteror John Richmond

Numri i njoftimit: 69972 | Postuar në: 18.01.2018, 18:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Bluza

Madhësi: 140

Ngjyra: e gjelbër e errët

Çmimi: 190 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i njoftimit: Shitet


ne shitje bluze dhe bomber i i brandit mbarboteror john richmond. produkte te vecanta me punime dore . me cilesi dhe kualitet unik. te pershtatshme per dy grupmoshat per femra DHE MESHKUJ . MUND TE KOMBINOIHEN ME VESHJE SPORTIVE OSE VESHJE MBREMJESH. eshte zgjedhja juaj. mund te na vizitoni nga afer ne blloke te Brigada VIII ose te na ndiqni ne instagram _firenze_store_

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Firenze store >(Ndërmarrje)