SHITEN bomber i firmes jOHN RICHMOND

Numri i njoftimit: 69971 | Postuar në: 18.01.2018, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 146

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


bomberat jan veshje te pelqyera nga te gjitha grupmoshat dhe te dyja gjinit. jane produkte shume i kohes i pelqyer dhe praktik. mund te vishen ne kombinime sportive dhe klasike . produktet jan te firmes John Richmon pora nje brand mbarboteror i cili vjen te ju me cmim sfidus me kualitet te lart dhe cmim kokurrues ne treg. ne ju garantojme per cilisin dhe origjinalitetin per me teper mund te na ndiqni ne instagram ose te vizitoni dyqanin nga afer per te pare me shume rreth shumllojshmeris se produkkteve te ofruara. ndodhemi te Brigada VIII ne blloke prane universitetit metropolitan

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Firenze store >(Ndërmarrje)