ofrojme pune FURRXHI per12 muaj , preferohet burre dhe grua

Numri i njoftimit: 69970 | Postuar në: 18.01.2018, 18:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 400 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojme pune per furrxhi ne nje furre buke ne himar. preferohen dy persona ose me shume gjinia ska rendsi ,do preferohej cift burre dhe grua. PARTNERI TE KET EKSPERIENC PUNE FURRXHI NDERSA PERSONI TJETER PER PERGATITJE TE BYREKEVE. paga eshte e kenaqshme ne te perfshihet dhe dhoma . te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0692497007 . puna eshte afatgjat mund te fillojne qe nga ky moment deri ne perfundim te sezonit veror ose me vone.

 Sarandë     Sarandë

 MR BAKER >(Ndërmarrje)