Shitet pantallona dhe xhaketa e firmes john richmond

Numri i njoftimit: 69964 | Postuar në: 17.01.2018, 15:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pantallona

Madhësi: M

Ngjyra: gri

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Produkti ne foto eshte pantallona xhinkse te ngushta te pjesa e siperme dhe ne form kambane te pjesa e fundit mbi to esht nje shkrim i qindisur nga dizajni i famshem john richmond. Pantallonat gjenden ne sfilaten e john richmond dhe jan te pershtatshme per gjinin mashkullore dhe femerore po ashtu dhe xhaketa e bardh i pershtatet te dyja gjinive. Cmimi i pantallonave eshte 130€ ndersa i chaketes 320€ ju sigurojm per kuqlitet dhe origjinalitet te produktit ne te kundert ju rimbursohet shuma totale e lekve.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Firenze store >(Ndërmarrje)