Shesim bomber te firmes john richmond 100% origjinal

Numri i njoftimit: 69963 | Postuar në: 17.01.2018, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: L

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 310 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Produktin qe ne ofrojme e cilesuar ne kategorin bomber i gjinis femerore dhe mashkullore me madhesi M dhe L model pambuku dhe punim hand made eshte produkt i ri dhe shum cilesor.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Firenze store >(Ndërmarrje)