Shesim produkte te firmes john richmond ,prodhim italian.

Numri i njoftimit: 69962 | Postuar në: 17.01.2018, 14:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pantallona

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim produkte te ndryshme te brandit boteror te njohur John Richmond prodhim itlian me garanci per produktin qe ofrojme
Pantallona xhins te bardha me detaje guresh zvariski dhe te punuar me kujdes ne cilesin e produkteve te perdorura . Te reja shume trend i momentit dhe shum te vecanta. Jan te veshura nga shum bloggera boteror te gjinis femerore dhe mashkullore. Per me teper informacione rreth ketij produkti apo dhe produkteve te tjera na kontaktoni ne email: firencebrands@gmail.com ose na ndiqni ne instagram: _firenze_store_

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Firenze store >(Ndërmarrje)