Shes Produkte Profesionale per Thonj

Numri i njoftimit: 69958 | Postuar në: 16.01.2018, 23:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 99 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Manikir dhe Pedikir

Lloji i njoftimit: Shitet


Hap Punen Tende

Shesim Produkte per Thonj, Manikyre xhel , xhel Colour , aksesore , freza, furra , llamba dhe gjithe Elementet e Nevojshem per kete Sektor.
Ndodhemi ne Tirane dhe ne gjithe shqiperine.
Produkti dorezohet nga ne me Poste dhe Pagesa behet pas Dorezimit.
Per porosi Telefononi direkt +355 69 387 0543 ose porosisni nepermjet websitit.

Katalogu , ofertat dhe cmimet ndodhen ne websitin http://www.silcare.al/ninablack/

Cel. : +355 69 387 0543

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Flor