KERKOJ GRUA PER LIDHJE SERIOZE,

Numri i njoftimit: 6985 | Postuar në: 01.02.2014, 11:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam Enesi nga Shkupi-Maqedoni, jam 36 vj. i divorcuar, kam biznes privat, kam kryer fakultetin filologjik,
Kisha nje te kaluar jo te kendeshme por jeta vazhdon dhe duhet jetuar.
Jam ne kerkim te nje vajze serioze me cilen do te ndajme c'do te mire apo keqe.
Nese nuk ju prish pune Shkupi dhe ju intereson ceshtja ime, me shkruani ju lutem te njihemi me mire.
eneskodra@hotmail.com
P.S. nuk jam i interesuar per nje nate.
Kaloni nje dite te mrekullueshme,
Perzemersisht Enes K.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Enes