Apartament 77 meter katror,mprapa hotel 1 Maji pogradec

Numri i njoftimit: 67849 | Postuar në: 20.12.2017, 16:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 77

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 415 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti ndodhet ne katin e 5,mbrapa hotel 1 Maji,pallati I ri,ashensor,vend parkimi,me hipoteke dhe te gjitha dokumentat te rregullta,punime teper cilesore,77 meter katror,2 ballkone,ditare duroplast,550 mije leke meter katrori,cmim i, diskutueshem,te interesuarit le te kontaktojne
0696858563

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 andi