Tokë në shitje

Numri i njoftimit: 67784 | Postuar në: 08.12.2017, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3800

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 5.700.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:
- Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
- Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 57 milionë lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate