Truall në shitje në Shirokë 20 €/m²

Numri i njoftimit: 67773 | Postuar në: 07.12.2017, 14:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 400.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një truall prej 20 dynym (20’000 m²) të pozicionuar në një zonë perfekte për ndërtim me një shtrirje të gjerë në kodrën përgjatë lumit Buna, 1 km larg Shirokës.
✔Cilësitë e truallit:
- Ka një vizibilitet mjaft të lartë dhe shërben për çfaredolloj ndërtimi, qoftë edhe kompleks vilash pushimi.
- Ofron një pamje të mrekullueshme të të gjithë qytetit të Shkodrës, kalasë së Rozafës, lumit Buna dhe pjesës juglindore të liqenit të Shkodrës.
- Është një vend perfekt ku mundësohet qetësia, ajri i pastër dhe një pamje mbresëlënëse.
- Disponon certifikatë të rregullt pronësie.
- Sipas planit rregullues të Shkodrës lejohet ndërtimi i vilave luksoze 3-katëshe, miratuar nga Këshilli Kombëtar i Territorit.
- Ka të përfshirë një linjë elektrike që eshtë në dispozicion të truallit.
- Rruga që të çon te trualli është e shtruar në asfalt.
-Trualli në rast shitje edhe mund të ndahet.
🏷ÇMIMI: 400'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate