Truall + shtëpi private në shitje

Numri i njoftimit: 67772 | Postuar në: 06.12.2017, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 876

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 275.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 876 m², me vendndodhje në rrugën "Lin Delia", lagjja “Tom Kola”.
Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi 1-katëshe me bodrum me sipërfaqe ndërtimi 156 m², si dhe një ndërtim i vjeter në gjendje të pabanueshme me sipërfaqe 124m².

✔Cilësitë e truallit:
- Zona përreth është e qetë dhe e përshtatshme për ndërtimin e një vile, banese private etj.
- Trualli ka formën e një drejtkëndëshi i cili ka hyrje dhe dalje në rrugën kryesore.
- Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

🏷ÇMIMI: 275’000 € *I DISKUTUESHËM*

--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate