MUNDESI PERFEKTE

Numri i njoftimit: 67750 | Postuar në: 13.07.2020, 14:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 12

Sipërfaqja: 530

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 12((dymbedhjete) ambjetesh akomodimi,4(kater) tualete me dritare,papafingomme siperfaqe 120 m/2, bodrum, garazh, obor.Sistemi i ngrohjes eshte dhe me dru dhe me istalime per ngohje qendrore.Te gjitha ambientet jane shtruar me parket lisi.dritaret jane duroplast dhe grilla duralumini.Bodrumi sherben si garazh per deri 6 automjete. Ndertimi i cmimit: Trualli 300 eur/m Kati perdhes 250 eur /m Kati i pare & dyte 650 eur /m Papafingo 250 eur /m
KONTAKT +355674043008

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 vilanikol