Shitet toke sp 3143 m2

Numri i njoftimit: 67728 | Postuar në: 28.11.2017, 18:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3143

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 50.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur toke sp 3143 m2. Adresa: Rrjoll, Velipoje.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)