Shitet shtepi private

Numri i njoftimit: 6766 | Postuar në: 22.01.2014, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 380

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet shtepi private ,me certifikat toke,toka e blere nga pronari,oborr i rrethuar me port me vete,vend parkimi per dy makina pervec oborrit,si dhe ambient magazine me trevazor

 Alketa