Beljme Ndertime / rinovime/riparime shtepiash

Numri i njoftimit: 6704 | Postuar në: 20.01.2014, 11:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


Bejme Ndertime shtepiash 10 vjet eksperience pune Sherbimet qe ofrojme.... Suvatime shtepiash,dyqane,shtime oborresh,Varande,Banjo etc... Keto jane Zonat qe ne operojme/mbulojme/punojme Elbasan,LLixhe,shirgjan,kuqan,belik,Cerrik,valas.shales,Belesh.grekan,deshiran,shtermen,Gostime,shpanje,banje, floq Gramsh dhe ne te gjithe zonen e suloves Pune cilesore dhe e garantuar... per me shume informacione kontaktoni AFRIM XIBRRUKUN & FESTIM SUBASHIN ne cel..068 27 44 628 & 068 24 19 291

Publikuar në datën: 2014-01-05, në kategorinë: Oferta shërbimesh, në qytetin: Elbasani

DetajeDërgo EmailLajmërime të ngjashme
Ndaj në Facebook
Cmimi: i arsyeshem
I diskutueshëm:Po
Telefon/Celular: 0682744628

Foto ilustruese:

Reklama

 Elbasan

Dërgo E-mail

 afrim