Shtëpi private + truall në shitje në Shirokë

Numri i njoftimit: 66673 | Postuar në: 16.11.2017, 13:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1243

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 250.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private + truall me një sipërfaqe 1243 m², me vendndodhje në Shirokë.
✔Cilësitë e pronës:
- Zona në të cilën ndodhet trualli ofron qetësi, ajër të pastër dhe gjelbërim.
- Përveç zonës së poshtme të liqenit, nga njëra anë ka edhe një rrip të gjelbër dhe një rrugë nga ana tjetër.
🏷ÇMIMI: 250'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate