Vaj ulliri bio exra vergine .

Numri i njoftimit: 66649 | Postuar në: 12.11.2017, 13:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 Lekë

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Vaj për gatim

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vaj ulliri i fresket ne vlore , ulliri nuk esht mbledhur akoma , te interesuarit mund te kontaktoin dhe te vin te fabrika diten qe do behet vaj dhe ta mari aty direkt . Ju faleminderit

 Vlorë     Vllahinë

Dërgo E-mail

 Bardhosh