Ekspres kafe

Numri i njoftimit: 66632 | Postuar në: 08.11.2017, 20:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Ekspresa kafe me bustin Grimac nje nga markat me te mira per nje kafe si në bar perdorim per zyrat dhe ambjente te tjera me nje çmim konkurues në treg

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Altin