fiat bravo

Numri i njoftimit: 6628 | Postuar në: 18.01.2014, 18:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Bravo

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


fiat bravo sportive me kseno kamiao manuale brenda dhe jasht e modifikuar xhama elektrik kondicioner disqe aluminu per me shume info na kontakto ne nr tf 695775469 cmimi 1250 euro me cregjistrim ose 1700 euro me dogane dhe me targa te reja shitet per arsye mos perdorimi eshte makine e dyte ose e ndrroj me nje motor 600 kubiksh TRIUMPH Honda Yamaha

 Kavajë

 nozi