DYER druri te ardhura nga Brazili

Numri i njoftimit: 6620 | Postuar në: 21.02.2014, 19:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Dyre druri te ardhura nga Brazili. Shiten te kompletuara me kase dhe montim, cmimi 22000 leke, Ose vetem fleta druri pa montim dhe pa kase, cmimi 7500 Dyre cope 440

 Lezhë

Dërgo E-mail

 aleks