Dyre

Numri i njoftimit: 6568 | Postuar në: 16.01.2014, 17:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Dyre drurit te brendshme per apartamente,dimensionet 90x220 cm dhe 80x220 cm.
420 dyer

 Lezhë

Dërgo E-mail

 Aleks