Tokë në shitje 20'000 lekë/m²

Numri i njoftimit: 65595 | Postuar në: 04.11.2017, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2720

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 54.400.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat.
✔Cilësitë e tokës:
- Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe në Unazën e qytetit.
- Toka ndodhet në një zonë të populluar që e bën të përshtatshme për ndërtimin e një banese private, të një pallati, të një ambienti shërbimi etj.
- Toka është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.
🏷ÇMIMI: 20'000 LEKË/M² - 544 Milionë Lekë
(I NEGOCIUESHËM).
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate