SHITET toke ne fushe Preze

Numri i njoftimit: 65547 | Postuar në: 25.10.2017, 12:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 14000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 365.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET toke me siperfaqe 14.000 m2.
Toka ka forme te rregullt drejtekendeshe,rruge komunikimi dhe eshte shume e pershtatshme per te ndertuar sera, kapanone industriale ose fabrika prodhimi.
Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie
Cmimi 365.000 euro

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 AAinvest AL >(Ndërmarrje)