Shes bar - restorant ne berzhite Tirane

Numri i njoftimit: 65520 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 240

Kati: 1

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 150.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Restoranti ka siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke.Toka dhe restoranti jane me hipoteke.Ambjenti eshte i kompletuar dhe eshte i gatshem per pune.Ka uje e energji 24 ore ne 24.Restoranti ka nje kuzhine italiane mjaft cilesore.Restoranti ka perreth vend parkimi per automjete 100 vende dhe 20 jasht rrethimit.Restoranti ndodhet buze rruges se vjeter Tirane-Elbasan.Shitet per arsye familjare 150000 euro.Ne cmim mund te diskutohet.Tel 00355682812116

 Tiranë     Bërzhitë

Dërgo E-mail

 ALESIO