Dy kapanone me qira

Numri i njoftimit: 65506 | Postuar në: 17.10.2017, 16:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 700

Çmimi: 80.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë.
Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri. Ofrohen me qira së bashku ose më vete.
✔Cilësi të ambientit:
- Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar.
- Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.
*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.
🏷️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet)
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate