Shitet tel samsung

Numri i njoftimit: 65445 | Postuar në: 05.10.2017, 10:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: J1 6 duos

Çmimi: 11.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet tel samsung J1 mini me dy vende karta sim . Kolori gold i perdorur jo me shume se 1 muaj. I pa gervishtur.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Astrit