Fener per Peugeot 307 2008

Numri i njoftimit: 65441 | Postuar në: 02.10.2017, 21:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Ndriçim

Lloji i njoftimit: Shitet


Fener per Peugeot 307 2008 ,krahu pasagjerit,me lupa.Ne gjendje shume te mire

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Frenkli Sinella