Nissan navara 2007 nafte

Numri i njoftimit: 65429 | Postuar në: 20.12.2017, 16:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Navara

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 15.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina sapo ka erdhur nga gjermania dhe sapo targuar,ne gjendje shume te mire pune mekanike dhe xhenerike,teper komode dhe e rehatshme,klima automatike,xhama elektrike,mbyllje qendrore,goma te reja,baxho elektrike,sallon lekure,kilometra origjinale me liber servisi,motor 2,5 turobo,per shume detaje fotot flasin vete,
Nr kontakti:0693540750
15000 euro I diskutueshem

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 andi