Shitet dyqan ne Orikum

Numri i njoftimit: 65413 | Postuar në: 10.10.2017, 09:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 118

Kati: 1

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 80.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona/Rruga : Orikum

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare.

Cmimi i dyqanit eshte 80.000 euro

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne: office.marekting@pespagroup.com

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Pespa Albania