Jepet me qira 50 m Ndertes dhe 800 m toke(110 € muaj ).

Numri i njoftimit: 65410 | Postuar në: 25.09.2017, 09:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 110 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira 800 m2 toke dhe nje ndertes 50 m2 e rrethuar me avlli dhe kangjella buze rruges kryesore e pershtatshme per shitje makinash ose cdo lloj aktiviteti ndodhet pran lapidarit ne Peze te Vogel , cmimi 110 € muaji.

 Tiranë     Pezë

Dërgo E-mail

 Astrit