Jepet me qira 50 m Ndertes dhe 800 m toke(110 € muaj ).

Numri i njoftimit: 65408 | Postuar në: 24.09.2017, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 110 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira nje ndertes 50 m2 me nje siperfaqe toke 800 m2,egjitha e rrethuar me avlli dhe kangjella , ndodhet buze rruges kryesore ne Peze te Vogel 100 m para se te shkosh tek lapidari.(110 € muaj).

 Tiranë     Pezë

Dërgo E-mail

 Astrit