Shitet 1000 m2 Ullishte ne Peze te Vogel .

Numri i njoftimit: 65399 | Postuar në: 20.09.2017, 10:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 50 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet 1000 - 1500 m2 Ullishte ne Peze te Vogel prane rruges kryesore , me drita dhe uje vend i bukur per ndertimin e nje Vile , cmimi i diskutueshem .

 Tiranë     Pezë

Dërgo E-mail

 Astrit