Benz c clas 220 2001

Numri i njoftimit: 65398 | Postuar në: 19.09.2017, 17:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Benz c clas 220 , model 203 i 2001
me 2 porta , 6 marshe
Ne gjendje shum te mir , sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo ndruara , goma te reja , i perdorur vetem 5 muaj ne shqiperi nga nje femer .
Me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2018 .
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati per prove !!

 Lushnjë     Dushk

Dërgo E-mail

 Erald