Mercedes CLK200 Benzin-Gaz Cabrio Amg LooK

Numri i njoftimit: 65391 | Postuar në: 17.09.2017, 17:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLK 200

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kabriolet

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte vetem per shitje nuk nderrohet Mercedes Clk200 Benzin gaz Impiant cekuencial Cabrio AMG LOOK Version amerikan makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike makina posedon Kamio Manuale 4 Xhama Elektrik Hapje Mbyllje Qendrore Kasetofon Origjinal Te Mercedes Benz Origjinal I Modelit Te Makines
Makina eshte shum ekonomike Posedon Celes Me Thithje Sendilje Me Fryrje Version Sport Qe te vijn Pas Trupit Disqe AMG 17 INCH Makina eshte e rrall pasi AMG_LooK_Usa_Version Rall Gjen Makina Posedon Gjithashtu 2 Marmita Makina 180.000 Km ka total cdo sherbim eshte kryer ne kohe ndrrim vaj filtra jan nderruar rregullisht me pak fjal makina eshte perfekte te ofron Relaks Komoditet Per Nje Udhetim Perfekt Gjithashtu Edhe Adrenalin Pasi Eshte Shum E Shpejte Sepse Eshte Kompresoor
Cmimi:4000 Euro I diskutueshem
Nr Cel:0693947627.......0696652909
Whatsapp:0693947627....0696652909

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Auto Market Kolla