Vw Golf 2.0

Numri i njoftimit: 65390 | Postuar në: 17.09.2017, 17:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.300 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte vetem per shitje nuk nderrohet Vw Golf 5 2.0 Nafte LooK///GTI&R32 Fabrike Jo Me Rezin Marmita Me Shfryrje Dhe Fishkellim
Makina posedon keto opsione:
Xhama Elektrik
Hapje mbyllje qendrore me pult
Pasqyra Elektrike
Kasetofon JVC Me prekje Me keto Formate:CD MP3 MP4 DVD IPOD USB BLUETOOTH
Sistem Audio Ampifigator Gufer i montuar ne greqi bashk me kasetofonin me vlere 1200 Euro
Makina Posedon Ajer te kondicionuar//Klima Dixhitale
Timon GTI me 3 Hapje
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike gjithashtu eshte perekte edhe nga ana vizuale interiore e xhenerike
Makina Eshte Me Full Led Brenda & Full Kseno Jasht
Cmimi:5300 Euro I diskutueshem
Nr Cel:0693947627.......0696652909
Whatsapp:0693947627....0696652909

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Auto Market Kolla