www.faltore.al

Numri i njoftimit: 65388 | Postuar në: 16.09.2017, 17:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Faltore.al është një projekt argëtues, ku ju mund të rrëfeheni online në mënyrë anonime dhe gjykoni rrëfimet e të tjerëve :D

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Faltore