Shes apartament

Numri i njoftimit: 64350 | Postuar në: 01.09.2017, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 186

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 65.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia perfshin dy dhoma gjumi, nje holl, nje dhome gatimi, dy tualete, koridor dhe dy veranda. Pozicioni i shtepise esht lindje-perendim.Cmim i arsyeshem.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Ilir