Shitet shtepi

Numri i njoftimit: 64343 | Postuar në: 29.08.2017, 21:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 65

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 0000

Çmimi: 2.300.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi e re ne lushnje eshte ne Lagjja Xhevdet Neprevishta kemi banuar vetem nje vit,,ka kuzhin sallon bashke dhome gjumi banjo dhe dy ballkone,,eshte ne katin e tret gjysem e mobiluar per me shum informacion ne tlf ose me email

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Florenc