Krevat per bebe/femije

Numri i njoftimit: 64330 | Postuar në: 02.09.2017, 21:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes krevat per bebe ose femije te vegjel, unisex, i bardhe, me komodine dhe sirtare, dyshek, jorgan dhe aksesore te tjere. Mund te Perkundet. Cilesi dhe gjendje shume e mire.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Blendi