Super APARTAMENT. Elbasan

Numri i njoftimit: 64329 | Postuar në: 25.08.2017, 11:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 9

Çmimi: 34.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ofroj APARTAMENT ne ELBASAN ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje,banjo ,ballkon. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte i aksesoruar me dural pespa// Banjo eshte e kompletuar me hidrosanitare dhe rubineta (grupe) cilesore, Me wc, bide, boiler per ujin e ngroht, Dhe pllake box dushi// Apartamenti eshte i mobiluar por edhe me elektroshtepiake STUF, FURRE, LAVATRICE, FRIGORIFER , TELEVISOR LCD LED. Drrita uje 24h , kati i 9 me ashensor, Ascensori eshte me cip (ske d personale) Ne cdo kat ndodhen 4 hyrje, eshte lagje dhe pallat shume i qete// Zona (lagja) eshte komode persa i perket sherbimeve// Farmaci, supermarket, markat, dyqane te ndryshme, staciion autobuzi etj etj... Cmimi eshte 34.000€ Per sqarime te metejshme me kontatoni ne numrin è telefonit: 00393281998021 SOKOLI// viber whatsApp , cmimi 33,000 € i diskutueshem, tel 00393281998021, +393281998021
Rajoni: ne Elbasan
34,000 €

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Sokoli