Shitet shtepi private prane komisiaratit te policise

Numri i njoftimit: 64312 | Postuar në: 12.07.2018, 12:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 350

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 78.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi me dy kate.Shtepia perbehet nga 350m gjithesej qe ndahet ne oborri 30 m shtepia 80m secili kat dhe pjesa tjeter eshte bashte prapa shtepise.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Martin